Aynı gün teslim seçeneğini görmek için gönderim yapmak istediğiniz şehri, ilçeyi ya da mahalleyi yazabilirsiniz.
 

Kuş Kafesleri


Kuş kafesleri, kuş bakmaya karar verenler için karşılanması gereken ilk ihtiyaçtır. Çünkü önce bakacağınız kuşa uygun ortamın hazırlanması ve öyle sahiplenilmesi gerekir. Bazı durumlarda oldukça çetrefilli olabilecek kafes seçimi, kuş bakımında ilk adım olmasıyla da ayrıca heyecan verici bir deneyimdir. Kuş kafesi seçimi yaparken hem ortama uyum sağlar nitelikte olması, hem de kuşunuzun yaşamını konforlu bir şekilde sürdürebilmesine imkan tanıması gerekir. Özellikle ilk defa kuş bakacaklar için bu kriterler, sağlanması gereken bakım şartları arasındadır. 


Kuş Kafesleri Modelleri ve Fiyatları


Kuş kafesi modelleri ve fiyatları kuş türlerine, markaya ve hatta modaya göre değişirken oldukça geniş bir spektruma sahiptir. Dolayısıyla bu durum, değişken kuş kafesi fiyatları ortaya çıkmasına neden olan bir koşul oluştur. Muhabbet kuşları kemirgen oldukları için metal kafesler tercih edilirken bülbül ve kanarya için tercih edilen modeller, daha narin yapıdaki ahşap kuş kafesleridir. Bunun yanında asma ihtiyacına son veren ayaklı ve askısız tarzdaki kafesler ise hem modern hem de şık bir kuş kafesi seçimi olabilir. 


Kafes seçimi yaparken ister muhabbet kuşu kafesi olsun isterse bülbül, diğer önemli bir kriterde kuşun kaçmasına olanak vermeyecek türden bir yapıda olmasıdır. Çünkü kafes tel aralığı kuşunuzun geçebileceği genişlikteyse kaçabilir veya arasına girerek kendine zarar verebilir. Paslanmaz çelik olarak seçilen malzemeler ise hem kuşun sağlığı açısından hem de uzun ömürlü olmasıyla sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Birde kullanılan tünek, suluk, yemlik ve aksesuarların takılmasını pratik kılacak bir kafes yapısı, kuş bakımını daha zevkli bir uğraş kılabilir. Tüm bu kriterler yanında markalara ve türüne göre değişebilen kafes fiyatları ise seçimde rol oynar bir niteliktir.


Konforlu Bir Kuş Kafesi Nasıl Olmalıdır? 


Konforlu bir kuş kafesi nasıl olmalıdır? Sorusunun cevabı birden fazla olabilir. Çünkü kendine has karakteri olan kuşların kimi için konfor büyük kafes kimi için oyuncaklarla donatılmış bir kafestir. Kimi için ise tüneklerin bol olması tam olarak konforun adresi olabilir. Ancak biri için konforlu olan bir kafes diğeri için boğucu olabilir. Bunun yanında ilk defa muhabbet kuşu bakacaklar, bu isteğine devam edip etmediğini kestiremediği için ekonomik muhabbet kuşu kafesi fiyatları arasından seçim yapmak isterler. İşte bu durumda tam anlamıyla bu kişiler için konfor mahiyetinde bir seçimdir.


Konforun sağlanmasında kuş kafesleri içindeki aksesuarların, kuşun cinsine ve özelliklerine uygun olarak seçilmesi de oldukça önemlidir. Mesela muhabbet kuş kafesleri, ayna, merdiven, banyo ve salıncak gibi birçok aksesuarın kullanıldığı kafeslerdir. Ayrıca temizliğinin pratik olması açısından plastik altlıklı olanlar en fazla tercih edilenler arasındadır. Kuşun büyüklüğüne göre seçtiğiniz kuş kafesini, sevimli dostunuzun rahat edeceği şekilde düzenlerken askılı ve askısız modelleri seçebilirsiniz. 


Siz de kuş sahiplenmek istiyorsanız zengin kuş kafesi çeşitleri içeren sayfamızı ziyaret edebilir, sevimli minik dostunuza konforlu bir ortam tasarlamak için gerekli tüm aksesuarları seçebilirsiniz.

thumb
Ürün Bulunamadı
Bu kategoride ürün bulunamadı.
Gösterilen: 0 ile 0 arası, toplam: 0 (0 Sayfa)

EVCİLMARKETİM.COM olarak projemize başlarken Ülke genelinde yardıma ve beslenmeye muhtaç sahipsiz can dostlarımızın belirli bir sorumluluğunu üzerimize almayı ana ilkelerimizden biri haline getirdik. Siz değerli hayvan sever dostlarımızın da EVCİLMARKETİM.COM üzerinden yapacağı her alışverişten, sokaktaki can dostlarımıza düzenli olarak mama bağışı yapılacaktır.

EVCİLMARKETİM.COM olarak can dostlarımız için en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktayız. Can dostlarımız için en kaliteli beslenme, sağlık, bakım ve yaşam ürünlerine EVCİLMARKETİM.COM üzerinden ulaşabilirsiniz.

Can dostlarınız için binlerce çeşit marka ve ürünleri uygun fiyat ve avantajlarla sizlere sunduk. Satışa sunulan tüm ürünlerimiz hijyen ve sağlık kurallarına uyularak korunmakta ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Marka ve ürünleri seçerken can dostunuzun yaşını, boyunu, cinsini, sağlık durumunu ve veteriner hekiminizin önerilerini göz önünde bulundurmayı unutmayın. Sürekli güncellenen kampanyalarımızdan yararlanmak için hemen sitemize üye olup güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat İmkanı
Aynı Gün Teslimat
Saat 17:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kapınızda.
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin, güvenli alışveriş yapın.
Yüzlerce Farklı Mağaza
Yüzlerce Farklı Mağaza
Dilediğiniz her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarın.
Sorunsuz İade Seçeneği
Sorunsuz İade Seçeneği
Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Anasayfa
Kategoriler
Sepetim
Arama Yap
Hesabım
Uygulamalarımızı İndirdiniz Mi ?