Aynı gün teslim seçeneğini görmek için gönderim yapmak istediğiniz şehri, ilçeyi ya da mahalleyi yazabilirsiniz.
 

Kedi Su ve Mama Kapları


Şirin can dostlarımız olan kediler için üretilmiş farklı çeşitlerde su ve mama kapları bulunmaktadır. Basit gibi görünen bu konu aslında birçok detay barındıran bir seçimdir. Kediniz için su ve mama kapları seçerken renginden ve sevimliliğinden öte dikkat edilmesi gereken daha önemli konular vardır. Kedinin sağlıklı kalması ve bağırsak sorunları gibi hastalıkları olmaması, rahat beslenmesi için su ve mama kapları seçimi oldukça önemlidir. Evcil marketim olarak minik sevimli evcil dostlarımıza konforlu hizmet vermek için çalışıyoruz. Sayfamız üzerinde aradığınız özelliklere sahip olan kedi su ve kedi mama kapları çeşitlerini inceleyerek satın alabilirsiniz. 


Kediler için doğru su ve mama kapları seçmek yedikleri mama kadar önemlidir. Doğru su ve mama kabı ile mama üstünde bakterilerin birikmesi önlenir ve kedi yemek yerken daha doğru pozisyonda durup rahatça beslenebilir. Bu sayede yediklerini sindirmesi de daha kolay olacaktır. 


Kedi Su ve Mama Kapları Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?


- Normalde vahşi doğada yaşayan kediler mamalarını yerken kendilerini tehditler karşı koruma içgüdüsüyle çevreyi izleyerek yerler. Bunun için kedi mama kapları evde yerleştirilirken kendin çevresini rahatça izleyebileceği bir alana yerleştirmek gereklidir. Bu sayede kendini huzurlu hissederek mamasını yer.


- Kedi su ve mama kapları bakteri üretmeye uygun bir yapıda oldukları için haftada 1-2 kez sirkeli suda yıkanarak temizlenmelidir. 


- Kedi su ve mama kapları ayrıca günlük olarak da sıcak su ve deterjan kullanılarak mutlaka temizlenmelidir.

 

Kedi su ve mama kapları seçiminde önemli olan üç unsur vardır ki bunlar; malzeme seçimi, kabın tasarımı ve şekli, yıkanabilir olmasıdır. İkili mama kabı ve ayaklı kedi mama kabı gibi birçok kedi su ve mama kapları çeşidi mevcuttur.


Kedi Su ve Mama Kapları İçin Doğru Malzeme Seçimi


Paslanmaz çelik: Paslanmaz çelikten üretilmiş olan kapların temizliği ve kurulaması daha kolaydır. Ayrıca bakteri üretime riski de daha düşüktür. Kırılmaz özelliğe sahip olan paslanmaz çelikten üretilmiş kedi su ve mama gibi ikili mama kapları daha uzun süreli kullanılabilir.


Plastik: Diğer çeşitlere göre daha ucuz olan plastik su ve mama kapları iyi bir seçim değildir. Çünkü bunlar kolay çizilir, bakteri oluşma riski daha fazladır. Oluşan bakteriler kedilerin çenesinde çene aknesi gibi sorunlara yol açabilir. 


Kedilerin beslenirken rahat pozisyonda olması için kedi su ve mama kapları biraz uzun yapıda, kap ise geniş ve sığ olmalıdır. Kedi mamasını yerken midesi ağzında yukarıda kalacak şekilde konumlanmalıdır. İkili mama kabı hem su hem de mamayı birlikte bulundurduğu için daha pratiktir. Ayrıca kedi su kabı ve mama kaplarının kaymaz özellikte olması da kedilerin rahat beslenmesi için önemlidir. 

Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 249 (12 Sayfa)

EVCİLMARKETİM.COM olarak projemize başlarken Ülke genelinde yardıma ve beslenmeye muhtaç sahipsiz can dostlarımızın belirli bir sorumluluğunu üzerimize almayı ana ilkelerimizden biri haline getirdik. Siz değerli hayvan sever dostlarımızın da EVCİLMARKETİM.COM üzerinden yapacağı her alışverişten, sokaktaki can dostlarımıza düzenli olarak mama bağışı yapılacaktır.

EVCİLMARKETİM.COM olarak can dostlarımız için en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktayız. Can dostlarımız için en kaliteli beslenme, sağlık, bakım ve yaşam ürünlerine EVCİLMARKETİM.COM üzerinden ulaşabilirsiniz.

Can dostlarınız için binlerce çeşit marka ve ürünleri uygun fiyat ve avantajlarla sizlere sunduk. Satışa sunulan tüm ürünlerimiz hijyen ve sağlık kurallarına uyularak korunmakta ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Marka ve ürünleri seçerken can dostunuzun yaşını, boyunu, cinsini, sağlık durumunu ve veteriner hekiminizin önerilerini göz önünde bulundurmayı unutmayın. Sürekli güncellenen kampanyalarımızdan yararlanmak için hemen sitemize üye olup güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat İmkanı
Aynı Gün Teslimat
Saat 17:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kapınızda.
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin, güvenli alışveriş yapın.
Yüzlerce Farklı Mağaza
Yüzlerce Farklı Mağaza
Dilediğiniz her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarın.
Sorunsuz İade Seçeneği
Sorunsuz İade Seçeneği
Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Anasayfa
Kategoriler
Sepetim
Arama Yap
Hesabım
Uygulamalarımızı İndirdiniz Mi ?