Aynı gün teslim seçeneğini görmek için gönderim yapmak istediğiniz şehri, ilçeyi ya da mahalleyi yazabilirsiniz.
 

Yavru Köpek Maması


Yaşı küçük olan dört ayaklı sadık ve sevimli köpek dostlarımızın hassas ve gelişim çağında olduğu bu dönemde iyi beslenmeleri için yavru köpek maması almak oldukça önemlidir. Köpek mamaları kuru mama ve yaş mama olarak iki gruba ayrılıyor. Bunlarda kuru mama çeşitleri daha hijyenik ve pratik olduğu için daha çok tercih ediliyor. Yavru köpeklerin sağlıklı gelişmesi için dengeli ve zengin içerikli yavru köpek maması ile beslenmeleri gereklidir. Yetişkin köpek mamaları yavru köpekler için uygun ve yeterli değildir.


Evcil marketim olarak sevimli can dostlarımızın ihtiyaç duyduğu her türlü ürünü ve mama çeşitlerini uygun fiyat ve çeşitli avantajlarla sunuyoruz. Puppy köpek maması en çok tercih edilen yavru köpek maması çeşitlerindendir. En kaliteli, besleyici ve uygun fiyatlı köpek mamalarını ve evcil hayvanların ihtiyaç duyduğu diğer tüm ürünleri sayfamızda kolayca bulabilirsiniz.


Yavru köpek mamaları hijyenik şartlarda üretilen ve yavru köpeklerin zengin mama içeriği ile beslenmesine olanak tanıyan mamalardır. Oldukça besleyici ve lezzetli mama çeşitlerinden oluşan yavru köpek mamaları köpeklerinizin besin ihtiyacını büyük ölçüde karşılar. Özellikle yeni doğmuş olan yavru köpeklerin normal hayata uyum sağlaması için vitamin ve mineral içeren zengin besinlerle beslenmesi gereklidir.


Yavru köpek mamaları genelde etli, kuzulu, tahıllı, pirinçli, tavuk etli, balıklı ve somonlu yavru köpek maması şeklinde olmaktadır. Köpek mamaları bu tür besinlerin belli oranlarda pişirilmesi ile oluşan zengin içerikli besinlerdir. Proplan yavru köpek maması 12 kg yavru köpeklere uzun süre yetecek lezzetli bir mamadır.


Yavru köpek mamaları ile hem kendi sevimli köpeklerinizi hem de kimsesiz sokak hayvanları besleyerek mutlu edebilirsiniz. Sayfamızdan yapmış olduğunuz her alışveriş için sokakta yardıma muhtaç dostlarımıza düzenli olarak mama bağışı yapmaktayız.


Yavru Köpek Maması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?


- Yüksek protein oranına sahip olan yavru köpek maması köpeklerin kas yapısını güçlendirir. Çiğneme, diş yapısı daha iyi gelişir.


- Köpek mamalarında bulunan zengin içerik onlara enerji sağlar.


- Tam tahıllı olan yavru köpek mamaları sayesinde köpeklerin tüyleri daha parlak olur. 


- Köpek mamaları içerdikleri mineral, vitamin çeşitleri ile köpeklerinizin gelişimlerini ve bağışıklık sistemlerin destekler.


- Yavrular için üretilmiş olan yavru köpek maması içerisinde koruyucu ve köpeklerin sağlığına zarar verici ürünler bulunmaz.


- Köpeklerinize yavru köpek maması yedirirken kuru mama ise içine içme suyu ekleyerek vermelisiniz.


- Omega 3 ve omega 6 gibi değerli yağ asitleri içeren yavru köpek maması köpeklerin derisinin daha parlak olmasını sağlıyor. 


Sadık dostlarımıza en uygun köpek maması yavru köpeklerinize de özel seçebileceğiniz mama çeşitlerini sayfamızda bularak hemen sipariş verebilirsiniz. Yavru köpek maması 15 kg fiyatları ürünlerin markasına, içeriklerine göre değişkenlik göstermektedir. Kalite ve sağlıklı seçimler yapmak için bizlerle irtibata geçmenizi öneririz.

thumb
Ürün Bulunamadı
Bu kategoride ürün bulunamadı.
Gösterilen: 0 ile 0 arası, toplam: 0 (0 Sayfa)

EVCİLMARKETİM.COM olarak projemize başlarken Ülke genelinde yardıma ve beslenmeye muhtaç sahipsiz can dostlarımızın belirli bir sorumluluğunu üzerimize almayı ana ilkelerimizden biri haline getirdik. Siz değerli hayvan sever dostlarımızın da EVCİLMARKETİM.COM üzerinden yapacağı her alışverişten, sokaktaki can dostlarımıza düzenli olarak mama bağışı yapılacaktır.

EVCİLMARKETİM.COM olarak can dostlarımız için en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktayız. Can dostlarımız için en kaliteli beslenme, sağlık, bakım ve yaşam ürünlerine EVCİLMARKETİM.COM üzerinden ulaşabilirsiniz.

Can dostlarınız için binlerce çeşit marka ve ürünleri uygun fiyat ve avantajlarla sizlere sunduk. Satışa sunulan tüm ürünlerimiz hijyen ve sağlık kurallarına uyularak korunmakta ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Marka ve ürünleri seçerken can dostunuzun yaşını, boyunu, cinsini, sağlık durumunu ve veteriner hekiminizin önerilerini göz önünde bulundurmayı unutmayın. Sürekli güncellenen kampanyalarımızdan yararlanmak için hemen sitemize üye olup güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat İmkanı
Aynı Gün Teslimat
Saat 17:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kapınızda.
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin, güvenli alışveriş yapın.
Yüzlerce Farklı Mağaza
Yüzlerce Farklı Mağaza
Dilediğiniz her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarın.
Sorunsuz İade Seçeneği
Sorunsuz İade Seçeneği
Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Anasayfa
Kategoriler
Sepetim
Arama Yap
Hesabım
Uygulamalarımızı İndirdiniz Mi ?