Aynı gün teslim seçeneğini görmek için gönderim yapmak istediğiniz şehri, ilçeyi ya da mahalleyi yazabilirsiniz.
 

Kedi Kumu


Kedinizin doğru mama ile beslenmesi ne kadar önemliyse yaşam kalitesini artıran kedi kumu özelliği de o denli önemlidir. Kediler tuvalet ihtiyaçlarını giderirken kuma ihtiyaç duymaktadırlar. Kedinizin tuvaletinin hijyenik özelliği sizin de sağlığınız açısından dikkat etmeniz gereken bir konudur. Bu nedenle kedinizin kullandığı kumun kalitesi kedinizin temizlik seviyesinde belirleyici olacaktır.


Kaliteli Kilden Yapılmış Kum


Sitemizden kediniz için kedi kumu çeşitlerini inceleyerek en uygun özellikte olan ürünü tercih edebilirsiniz. Kediniz için üretilen kum çeşitlerinde hammadde olarak farklı malzemeler kullanılmaktadır. En çok kullanılan hammadde bentonit denilen volkanik bir kildir. Bentonit denilen malzeme temiz toprak olarak bilinmektedir. Bu hammadde sıvıyı içine hapsederek kötü kokunun kamufle olmasına neden olmaktadır. Ucuz kedi kumu bentonit kullanılarak üretilmektedir. Bentonitin kedi için üretilen kumlarda kullanılmasının nedenlerinden biri de bu hammaddenin ülkemizde çok bulunmasıdır. 


Sitemizde sizin tercihinize uygun olarak kalın taneli kedi kumu bulabileceğiniz gibi ince taneli kum da bulunmaktadır. Ayrıca bu ürünler uzun kullanım sağlamaktadır. Kaliteli markalara ait kumlarımız 2 hafta ile 1 ay arasında kullanım ömrüne sahiptirler. Aslında kullanım süresinin uzayıp kısalmasında belirleyici olan kullanım şeklidir. Sitemizde yer alan kedi kumu en ucuz ürünler 5kg, 7kg, 10kg’lık paketlerde bulunmaktadır. Örneğin 5kglık bir paket 3 hafta kedinize yetebilir. Ürünlerimizden 10kg’lık olanları, kediniz 1 ay boyunca kullanabilir.


Ucuz Kedi Kumu Fiyatı 


Farklı boyutlarda ve içeriklerde üretildikleri için kedi kumu fiyatları farklılık gösterecektir. Kediniz için alacağınız kumların fiyatlandırılmasında belirleyici faktör, kullanılan kumun çeşidi ve kalitesidir. Bentonit hammaddesi dışında silika veya çam peleti kullanılarak kumlar satışa sunulmaktadır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi doğal bir kil olan bentonit kullanılarak kediler için ucuz kedi kumu üretilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta her bentonit kumunun aynı fiyatta olmamasıdır. Çünkü bentonit kumuna farklı işlemler yaparak paketleme yapılabilmektedir.


Bentonitten yapılmış kumun fiyatında belirleyici olan faktörler emiciliği ve toz oluşturmamasıdır. Toz oranı düşük ve yüksek emici kedi kumu fiyatları daha yüksek olacaktır. Kediniz için alacağınız kumun fiyatını marka, üretilirken kumun gördüğü işlemler, ürünün özellikleri belirleyecektir. Kumun fiyatını düşürecek faktörlerden bazıları indirim kampanyaları ve yapılan toplu satışlar olacaktır. Bununla birlikte kokulu kedi kumu ürünün fiyatının belirlenmesinde etkilidir.


Sonuç olarak sitemizde farklı markaların ürünlerini inceleyebilirsiniz. Böylece sizin bütçenize uygun kaliteli kedi kumu alabilirsiniz. Bu kumları kalitesinden herhangi bir ödün vermeden uzun süre kullanabilirsiniz. Evinizde hijyenik bir ortam sağlayarak ve bütçenizi koruyarak kedinizi besleyebilirsiniz.

thumb
Ürün Bulunamadı
Bu kategoride ürün bulunamadı.
Gösterilen: 0 ile 0 arası, toplam: 0 (0 Sayfa)

EVCİLMARKETİM.COM olarak projemize başlarken Ülke genelinde yardıma ve beslenmeye muhtaç sahipsiz can dostlarımızın belirli bir sorumluluğunu üzerimize almayı ana ilkelerimizden biri haline getirdik. Siz değerli hayvan sever dostlarımızın da EVCİLMARKETİM.COM üzerinden yapacağı her alışverişten, sokaktaki can dostlarımıza düzenli olarak mama bağışı yapılacaktır.

EVCİLMARKETİM.COM olarak can dostlarımız için en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktayız. Can dostlarımız için en kaliteli beslenme, sağlık, bakım ve yaşam ürünlerine EVCİLMARKETİM.COM üzerinden ulaşabilirsiniz.

Can dostlarınız için binlerce çeşit marka ve ürünleri uygun fiyat ve avantajlarla sizlere sunduk. Satışa sunulan tüm ürünlerimiz hijyen ve sağlık kurallarına uyularak korunmakta ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Marka ve ürünleri seçerken can dostunuzun yaşını, boyunu, cinsini, sağlık durumunu ve veteriner hekiminizin önerilerini göz önünde bulundurmayı unutmayın. Sürekli güncellenen kampanyalarımızdan yararlanmak için hemen sitemize üye olup güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat İmkanı
Aynı Gün Teslimat
Saat 17:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kapınızda.
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin, güvenli alışveriş yapın.
Yüzlerce Farklı Mağaza
Yüzlerce Farklı Mağaza
Dilediğiniz her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarın.
Sorunsuz İade Seçeneği
Sorunsuz İade Seçeneği
Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Anasayfa
Kategoriler
Sepetim
Arama Yap
Hesabım
Uygulamalarımızı İndirdiniz Mi ?