Aynı gün teslim seçeneğini görmek için gönderim yapmak istediğiniz şehri, ilçeyi ya da mahalleyi yazabilirsiniz.

Hakkımızda

Evcil Sanal Market Ltd. Şti. Muğla’da 2021 yılında faaliyetlerine başlamış olup, hem evcil hayvan sahipleri hem de pet shoplar için kurulmuş bir Pazar yeridir. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup; hem bizleri satın alma noktasında, hem de satış noktasında tercih eden herkese eşit yaklaşımla ilerlemektir. Diğer amacımız ise, bizleri tercih eden iş ortaklarımızın Pazar payını genişletip, daha fazla müşteriye ulaştırmaktır.

Faaliyetlerine büyük bir hızla devam eden ve her geçen gün gelişen Evcil Sanal Market Ltd. Şti. olarak; Türkiye’de pet shop noktasında e-ticaret sektörüne farklı bir akış açısı kazandırmak, en hızlı ve en güvenilir bir şekilde evcil hayvan sahiplerine ürün gönderimi yapılmasını sağlamak hedefiyle ilerlemekteyiz.

Oldukça güçlü ve büyük bir ekiple operasyonlarını devam ettirmekte olan şirketimiz, bir teknoloji şirketi olarak her geçen gün gelişmeye ve e-ticaret deneyimini, pazaryeri anlayışını en iyi şekilde sunabilmek adına çalışmalarına devam etmektedir. Tamamıyla %100’ü Türk sermayeden oluşan şirketimiz, Türkiye’deki başarı hikayesini, yurtdışına da taşımak için hazırlıklarını devam ettirmektedir.

Anasayfa
Kategoriler
Sepetim
Arama Yap
Hesabım
Uygulamalarımızı İndirdiniz Mi ?