Aynı gün teslim seçeneğini görmek için gönderim yapmak istediğiniz şehri, ilçeyi ya da mahalleyi yazabilirsiniz.
 

Köpek Oyuncakları


Köpek oyuncakları, dört ayaklı dostlarınızın mutluluğu ve eğitiminde önemli rol oynar. Çünkü bir hayvanı sahiplenirken eş zamanlı olarak bakımı kadar refahını da sağlama sorumluluğu yüklenirsiniz. Onların psikolojik ve fiziksel sağlığını destelemekte ise oyuncak seçimi ayrıca önemlidir. Aynı zamanda bu dostlarınızla kuracağınız ve ömür boyunca sürecek olan bağın temelleri de doğru seçilmiş eğitici köpek oyuncakları ile oynanan oyunlar sayesinde atılır. Köpeklerin oyun oynamayı seven ve eylemlerini bu oyuncaklar sayesinde gerçekleştirdiği göz önüne alındığında, köpekler için oyuncak seçiminin önemi daha net bir şekilde anlaşılabilir.


Köpek Kemirme Oyuncakları Kurtarıcı Olabilir


Köpek kemirme oyuncakları kurtarıcı olabilir. Çünkü köpeklerin doğasında olan ısırma davranış için bu ödüllendirici nitelikte bir araçtır. Köpek ısırma oyuncağı, ayrıca yavru köpeklerin ısırma ve çiğneme yetilerinin geliştirilmesine katkıda bulunan bir oyuncak çeşidi olarak nitelendirilmelidir. Ayrıca yavru köpeğinizin adaptasyon sürecini de hızlandırabilir.


Zaman zaman ister istemez evde yalnız bırakmak zorunda kaldığınız zamanlarda ise tam anlamıyla bu oyuncaklar bir kurtarıcı olabilir. Çünkü böyle dönemlerde patili dostlarınız kemirme davranışı geliştirebilir, hatta uzun süre bunu devam ettirebilirler. 


Egzersiz eksikliği, diş çıkarma, açlık veya kaygıdan da gelişebilen bu durum karşısında öncelikle altta yatan nedeni tespit etmelisiniz. Bunun yanına bu alışkanlığın sadece oyun oynamak veya ilgi çekmek amacıyla geliştirebileceğini düşünmeyi de ihmal etmemelisiniz.


Köpek için oyuncak modelleri arasından ip, lastik top, hayvan figürlü veya kemik formunda olan bir oyuncak arasından birini seçebilir, can dostunuzun bu alışkanlığını unutmasını sağlayabilirsiniz. Aksi takdirde ayakkabı, koltuk kenarları hatta gözüne kestirdiği her şeyi kemirmeye başlayabilir ve bu bazı durumlarda can sıkıcı olabilir. 


Köpek Oyuncakları ve Eğitim Komutlarının Öğretilmesi


Köpek oyuncakları ve eğitim komutların öğretilmesi arasında sıkı bir bağ vardır ve bu bağ tartışılmazdır. İsminin öğretilmesiyle başlanan ilk eğitim, sonrasında aşamalı olarak devam eder. Sahibini mutlu etmeyi seven köpeklerin eğitiminde öğrenilen her yeni komutta, sahibinin coşkulu bir bravo demesi veya içten sevmesi genelde bu dostları memnun etmeye çoğu zaman yeterlidir. Ancak eğitimindeki aşamalar başarılı olarak geçildiğinde, ödül olarak bir köpek kemirme oyuncağı verilmesi, bu eğitimde hem teşvik edici hem de pekiştirici bir araç olma mahiyetinde bir davranış olacaktır.  


Bunun yanında köpek malzemeleri seçerken sağlığı açısından kaliteli bir ürün seçmek de hem isteğiniz hem de hakkınızdır. Köpek oyuncakları dahil satışa sunduğumuz tüm ürünlerimiz sağlık ve hijyen kurallarına uygun şartlarda üretilmekte ve korunmaktadır. Tabi ki, ulaşım aşamasında da sağlık kurallarını en üst safhada uygulamakta olduğumuzu bilmenizi isteriz. Köpek oyuncakları, zengin ürün çeşitlerimiz arasından can dostlarınızın zihinsel ve psikolojik gelişimine katkıda bulanacak oyuncaklardan birini seçebilme fırsatı bulabilirsiniz. Köpeğinizin yaşına, cinsine ve zevkine hitap eden oyuncağı ona hediye ederek sevimli dostunuzu mutlu edebilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 715 (35 Sayfa)

EVCİLMARKETİM.COM olarak projemize başlarken Ülke genelinde yardıma ve beslenmeye muhtaç sahipsiz can dostlarımızın belirli bir sorumluluğunu üzerimize almayı ana ilkelerimizden biri haline getirdik. Siz değerli hayvan sever dostlarımızın da EVCİLMARKETİM.COM üzerinden yapacağı her alışverişten, sokaktaki can dostlarımıza düzenli olarak mama bağışı yapılacaktır.

EVCİLMARKETİM.COM olarak can dostlarımız için en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktayız. Can dostlarımız için en kaliteli beslenme, sağlık, bakım ve yaşam ürünlerine EVCİLMARKETİM.COM üzerinden ulaşabilirsiniz.

Can dostlarınız için binlerce çeşit marka ve ürünleri uygun fiyat ve avantajlarla sizlere sunduk. Satışa sunulan tüm ürünlerimiz hijyen ve sağlık kurallarına uyularak korunmakta ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Marka ve ürünleri seçerken can dostunuzun yaşını, boyunu, cinsini, sağlık durumunu ve veteriner hekiminizin önerilerini göz önünde bulundurmayı unutmayın. Sürekli güncellenen kampanyalarımızdan yararlanmak için hemen sitemize üye olup güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat İmkanı
Aynı Gün Teslimat
Saat 17:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kapınızda.
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin, güvenli alışveriş yapın.
Yüzlerce Farklı Mağaza
Yüzlerce Farklı Mağaza
Dilediğiniz her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarın.
Sorunsuz İade Seçeneği
Sorunsuz İade Seçeneği
Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Anasayfa
Kategoriler
Sepetim
Arama Yap
Hesabım
Uygulamalarımızı İndirdiniz Mi ?