Aynı gün teslim seçeneğini görmek için gönderim yapmak istediğiniz şehri, ilçeyi ya da mahalleyi yazabilirsiniz.
 

Köpek Maması


En sadık dostlarımız olan köpeklerin adeta bir bebekmiş gibi hassas ve özenli bakılması gereklidir. En sevilen evcil hayvanlardan olan köpekler için ihtiyaç duydukları tüm besinleri içeren ürünlere köpek maması denir. Köpek mamaları seçilirken köpeğin yaşı, cinsi ve sevdiği mamalar önemlidir. Köpek maması markaları değişen ihtiyaçlara göre köpek mamalarını 1 ile 20 kg arasında değişen gramajlarda üretirler.


Evcil marketim olarak bizler de evcil dostlarımızın ihtiyaç duyduğu tüm mamaları, diğer ürün çeşitlerini sayfamızda hızlı, güvenilir alışveriş imkânı ile sunuyoruz. Evcil dostunuz köpeğinizin tüm ihtiyaçlarını sayfamızda en uygun fiyat ve çeşitli indirim fırsatlarıyla bulabilirsiniz. Satışa sunduğumuz köpek mamaları ve tüm ürünlerimiz hijyen ve sağlık koşullarına uyularak korunur ve en hızlı şekilde sizlere ulaşımı sağlanır.


Köpek Maması Çeşitleri Nelerdir?


Köpek mamasının yaş ve kuru çeşitleri vardır. Kuru mama çeşitleri hijyenik ve pratik olması nedeniyle daha sık kullanılır. Bununla birlikte lezzeti daha fazla olan köpeklerin çok sevdiği ve sürekli verilmeyen ödül mamaları da köpek maması çeşitlerinden biridir. Ödül mamaları daha çok köpeklerin eğitimi sırasında onlara motive etmek için verilir. Yaş mamalar, kuru mamalar kıyasla lezzet bakımından daha öndedir. 


Köpeğin Beslerken Nelere Dikkat Etmek Gereklidir?


Köpek mamaları sadece köpeğin beslenmesinde etkili olan ürünler değildir. Köpek mamaları köpeklerin ömrünün uzun veya kısa olmasını etkileyen önemli ürünlerdir. Buna göre köpeklerin uzun ömürlü ve sağlıklı olmaları için besin değerleri yüksek, besleyici ve aynı zamanda köpeğin damak tadına uygun köpek mamaları seçilmelidir.


Öncelikle edinilen köpeğin veteriner kontrolünden geçirilerek hangi yiyeceklere alerjisi olduğu ve ne tür besinler ihtiyaç duyduğu öğrenilmelidir. Ayrıca köpeklerin etçil beslenme kadar otçul beslenmeye de ihtiyaç duydukları unutulmamalıdır. Köpek maması seçerken bu konulara uyarak evcil dostunuza en iyi köpek maması çeşidini seçebilirsiniz.


Köpek beslenmesinde bir diğer önemli konu da kuru mamalarda köpeğin ihtiyaç duyduğu besin oranları daha uygun şekilde bulunur. Bu nedenle evcil dostlarımız daha çok kuru mama ile beslemek sağlıklıdır. Ancak sürekli olarak aynı köpek maması kullanmamak gereklidir. Sürekli aynı mama kullanmak bir süre sonra köpeğin sıkılmasına ve mamayı reddetmesine neden olur.


Bu nedenle mamaları önce kendi arasında sonra da farklı kuru mama çeşitlerini deneyerek tercih etmek gereklidir. Köpeğin dengeli beslenmesini sürekli hale getirmek için ise arada ödül maması ve belli aralıklarla da yaş mama vermek gereklidir. Köpek maması çeşitleri geniş yelpazede olduğu için köpek maması fiyatları da bir o kadar değişkendir. Konuyla ilgili bilgi ve fiyat listesine bakmak için bizlere ulaşın.

thumb
Ürün Bulunamadı
Bu kategoride ürün bulunamadı.
Gösterilen: 0 ile 0 arası, toplam: 0 (0 Sayfa)

EVCİLMARKETİM.COM olarak projemize başlarken Ülke genelinde yardıma ve beslenmeye muhtaç sahipsiz can dostlarımızın belirli bir sorumluluğunu üzerimize almayı ana ilkelerimizden biri haline getirdik. Siz değerli hayvan sever dostlarımızın da EVCİLMARKETİM.COM üzerinden yapacağı her alışverişten, sokaktaki can dostlarımıza düzenli olarak mama bağışı yapılacaktır.

EVCİLMARKETİM.COM olarak can dostlarımız için en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktayız. Can dostlarımız için en kaliteli beslenme, sağlık, bakım ve yaşam ürünlerine EVCİLMARKETİM.COM üzerinden ulaşabilirsiniz.

Can dostlarınız için binlerce çeşit marka ve ürünleri uygun fiyat ve avantajlarla sizlere sunduk. Satışa sunulan tüm ürünlerimiz hijyen ve sağlık kurallarına uyularak korunmakta ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Marka ve ürünleri seçerken can dostunuzun yaşını, boyunu, cinsini, sağlık durumunu ve veteriner hekiminizin önerilerini göz önünde bulundurmayı unutmayın. Sürekli güncellenen kampanyalarımızdan yararlanmak için hemen sitemize üye olup güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat İmkanı
Aynı Gün Teslimat
Saat 17:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kapınızda.
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin, güvenli alışveriş yapın.
Yüzlerce Farklı Mağaza
Yüzlerce Farklı Mağaza
Dilediğiniz her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarın.
Sorunsuz İade Seçeneği
Sorunsuz İade Seçeneği
Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Anasayfa
Kategoriler
Sepetim
Arama Yap
Hesabım
Uygulamalarımızı İndirdiniz Mi ?