Aynı gün teslim seçeneğini görmek için gönderim yapmak istediğiniz şehri, ilçeyi ya da mahalleyi yazabilirsiniz.
 

Kedi Kıyafetleri


Can dostlarımız olan kediler için kedi kıyafetleri, kedi mamaları, kedi yatakları gibi ürün çeşitlerini uygun fiyat ve avantajlarla sizlere sunuyoruz. Evcil marketim olarak ülke genelindeki yardıma ve barınmaya muhtaç olan hayvanların belirli sorumluluklarını üzerimize almayı hedef belirledik.


Bu doğrultuda kıymetli hayvan sever dostlarımızın sitemiz üstünden yapacağı her alışveriş için sokaktaki küçük ve yardıma muhtaç dostlarımıza, mama bağışı yapılmaktadır. Küçük dostlarımız için en kaliteli, sağlıklı beslenme ve yaşama ürünlerini sunmak için çalışmaktayız. Kedi elbiseleri de özenle ürettiğimiz ürünlerden birisidir.


Kedi Kıyafetleri Kullanım Sebepleri


Günümüzde zamanla evcil hayvanlar olan kediler için de kedi elbiseleri, kedi tişörtü üretilmeye başlanmıştır. Kedilerin tüyleri onları soğuk hava şartlarına karşı korumak için çoğu zaman yeterlidir. Ancak ameliyat olmaları, aşırı zorlu hava koşullarına maruz kalmaları ve çeşitli durumlarda kıyafet giydirilmesi küçük dostlarımız koruyacaktır. Kedilerin kıyafet konusunda hassas olduğunu belirterek kıyafet seçerken kediler sıkmayan ve tam bedenine uygun olan seçimler yapmanızı öneririz.


Özellikle yavru kediniz için kedi kıyafetleri bakıyorsanız biraz daha hassas davranmak önemlidir. Çünkü yavru kediler daha hassas olup ısıya duyarlıdır. Kedileri rahatsız eden kıyafetler zamanla tüy dökmesine ve hasta olmasına huysuzlanmasına neden olabilir. Tüysüz veya yeni tıraş edilen kedilerin kıyafet ihtiyacı diğer kedilere göre daha fazla olmaktadır. Özelikle tüysüz kedi cinsi olan Sfenks kedileri ısınmak için kıyafete ihtiyaç duyarlar. Bu sevimli can dostlarımızın ısınması için tasarlanan kedi kazağı aynı zamanda onları daha sevimli yapmakta ve daha çok sevdirmektedir. Kedi kıyafetleri çeşitlerinin tümüne sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


Kedi Kıyafetleri Kullanımı


Kediler için özel olarak üretilen şirin kedi elbiseleri hem kedileri soğuk ve sıcak hava koşullarının etkilerinden korur hem de onları daha sevimli yapar. Kedi kıyafetleri alarak özellikle yavru ve tüysüz olan kedilerin hasta olmasını önlemelisiniz. Kedi kıyafetleri, mutlaka pati, kuyruk ve kafa boşlukları bulundurur ve kedilerin hareket kabiliyetini kısıtlamayacak şekilde üretilmiştir. Kedi kıyafetleri seçerken ilk olarak kedinin boyutlarına uygun ve içinde rahat hareket edebileceği bir kıyafet seçmeye özen göstermelisiniz.


Kediler için kıyafet üretilmesinin bir başka sebebi de çeşitli operasyonlar geçiren kedilerin açık yara ile oynayıp kanatmamalarını önlemektir. Yavru kedi kıyafetleri sayesinde kedilerinizin bakımı ve iyileşmesi daha kolay olacaktır. Özellikle mevsim geçişlerinde çok fazla tüy döken kedilere de kıyafet giydirerek bu durumu az da olsa önleyebilirsiniz. Kedi kıyafetleri ve diğer sevimli dostlar için sevgiyle ürettiğimiz ürünlere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

EVCİLMARKETİM.COM olarak projemize başlarken Ülke genelinde yardıma ve beslenmeye muhtaç sahipsiz can dostlarımızın belirli bir sorumluluğunu üzerimize almayı ana ilkelerimizden biri haline getirdik. Siz değerli hayvan sever dostlarımızın da EVCİLMARKETİM.COM üzerinden yapacağı her alışverişten, sokaktaki can dostlarımıza düzenli olarak mama bağışı yapılacaktır.

EVCİLMARKETİM.COM olarak can dostlarımız için en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktayız. Can dostlarımız için en kaliteli beslenme, sağlık, bakım ve yaşam ürünlerine EVCİLMARKETİM.COM üzerinden ulaşabilirsiniz.

Can dostlarınız için binlerce çeşit marka ve ürünleri uygun fiyat ve avantajlarla sizlere sunduk. Satışa sunulan tüm ürünlerimiz hijyen ve sağlık kurallarına uyularak korunmakta ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Marka ve ürünleri seçerken can dostunuzun yaşını, boyunu, cinsini, sağlık durumunu ve veteriner hekiminizin önerilerini göz önünde bulundurmayı unutmayın. Sürekli güncellenen kampanyalarımızdan yararlanmak için hemen sitemize üye olup güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat İmkanı
Aynı Gün Teslimat
Saat 17:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kapınızda.
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin, güvenli alışveriş yapın.
Yüzlerce Farklı Mağaza
Yüzlerce Farklı Mağaza
Dilediğiniz her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarın.
Sorunsuz İade Seçeneği
Sorunsuz İade Seçeneği
Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Anasayfa
Kategoriler
Sepetim
Arama Yap
Hesabım
Uygulamalarımızı İndirdiniz Mi ?