Aynı gün teslim seçeneğini görmek için gönderim yapmak istediğiniz şehri, ilçeyi ya da mahalleyi yazabilirsiniz.
 

Köpek Şampuanları


Köpek şampuanları, köpek bakımında önem verilmesi gereken unsurlardan başında gelir. Can dostunun bakımının sadece mamasını ve suyunu vermekten ibaret olmadığını bilen her hayvan sever de bu detayı bilir. Nitelikli bir şampuan, patili dostunuzun sağlıklı tüylere sahip olması yanında, ayrıca cilt sağlığı ve dış parazitin önlenmesinde de önemli bir rol oynar. Bunun yanında sahibi olarak sizin tüy sorunu ile uğraşmak için daha az zaman ayırmanıza yardımcı olur. Eğer sizde kendinizi ve sevimli dostunuzu önemsiyorsanız, doğru köpek şampuan seçimi konusunda titizlik göstermeniz gerektiğini bilerek seçim yapmalısınız.


Nitelikli Bir Köpek Şampuanı Nasıl Olmalıdır? 


Nitelikli bir köpek şampuanı nasıl olmalıdır? Sorusunun cevabı öncelikle, köpeğin ırkına ve ihtiyacına göre tercih edilen bir köpek şampuanı olacaktır. Nasıl ki bizler saç yapımıza uygun olmayan ya da kalitesiz bir şampuan kullandığımızda saç sağlığımız bozuluyorsa, köpeklerde de durum aynıdır. Bunun yanında kesinlikle insanlar için üretilmiş şampuanlar, bu can dostlarının bakımında kullanılmamalıdır. Hayvan sever forumları incelendiğinde ise genelde köpek şampuanı tavsiye ürün olarak doğal içerikli şampuanlar yer aldığı gözlemlenebilir. Tabi ki tecrübelerden oluşan bu yorumları da göz ardı etmemekte yarar vardır.


Seçilecek köpek şampuanları diğer bakım ürünleri gibi nitelikli olduğu kadar hayvanın cinsine, yaşına, tüy özelliğine ve amacına uygun olması gerekir. Aslında nitelik tam da bu kriterler sağlandığında elde edilebilen bir koşuldur. Çünkü en kaliteli ve en pahalı seçilmiş köpek şampuanları bile şayet köpeğinizin türüne, tüyüne, yaşına, ihtiyacına ve zevkine uygun değilse istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Bu yüzden seçimin sevimli dostunuzun tüm bu özelliklerini düşünerek yapmanız önerilir. Ayrıca raf ömrü uzun olan köpek şampuanları seçilirse, çok sık kullanılmayan bu ürünlerin ziyan olması önlenebilir. 


Köpek Şampuan Çeşitleri ve Fiyatı 


Köpek şampuan çeşitleri ve fiyatları, sevimli dostlarına en iyi bakımı sağlamak isteyen ancak bir o kadar da bütçe dostu olmasını dileyenler tarafından yakından takip edilen bir konudur. Fiyatlar markaya, türüne, içeriğine, boyutuna ve temin edilecek platforma göre farklılıklar gösteren bir konudur. Hassas bir cilde sahip olanlarda buna yönelik hazırlanmış bir şampuan seçimi yapılırken, koyu renk tüye veya beyaz tüye sahip olan köpekler için özel formüle edilmiş bir ürün seçilmelidir. Ayrıca köpeğinizin yavru veya yetişkin olup olmadığına göre seçimler değişiklik göstermektedir. 


İsteğe göre farklı bitkisel özütlerden üretilmiş köpek şampuanları yanında, kuru şampuanları da tercih edebilirsiniz. Pet love şampuan bir çok çeşidi ile sevimli dostlarınız için özel formüle edilmiş, hem nitelikli hem de ekonomik bir köpek şampuanı seçimi olabilir. Sayfamızda farklı köpek cinlerine ve farklı sorunlara yönelik köpek şampuanları bulunurken, dört ayaklı dostunuza uygun bir seçim yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu çeşitler arasında yavru köpeklere özel ürünler, farklı bitki özütleriyle üretilen şampuanlar, kuru şampuanlar, tüy dökümünü azaltan şampuanlar ve günlük kullanıma özel hazırlanmış köpek şampuanları bulunur. Sevimli dostunuz için uygun olan şampuanı sayfamızı inceleyerek rahatlıkla bulabilirsiniz. 

thumb
Ürün Bulunamadı
Bu kategoride ürün bulunamadı.
Gösterilen: 0 ile 0 arası, toplam: 0 (0 Sayfa)

EVCİLMARKETİM.COM olarak projemize başlarken Ülke genelinde yardıma ve beslenmeye muhtaç sahipsiz can dostlarımızın belirli bir sorumluluğunu üzerimize almayı ana ilkelerimizden biri haline getirdik. Siz değerli hayvan sever dostlarımızın da EVCİLMARKETİM.COM üzerinden yapacağı her alışverişten, sokaktaki can dostlarımıza düzenli olarak mama bağışı yapılacaktır.

EVCİLMARKETİM.COM olarak can dostlarımız için en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktayız. Can dostlarımız için en kaliteli beslenme, sağlık, bakım ve yaşam ürünlerine EVCİLMARKETİM.COM üzerinden ulaşabilirsiniz.

Can dostlarınız için binlerce çeşit marka ve ürünleri uygun fiyat ve avantajlarla sizlere sunduk. Satışa sunulan tüm ürünlerimiz hijyen ve sağlık kurallarına uyularak korunmakta ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Marka ve ürünleri seçerken can dostunuzun yaşını, boyunu, cinsini, sağlık durumunu ve veteriner hekiminizin önerilerini göz önünde bulundurmayı unutmayın. Sürekli güncellenen kampanyalarımızdan yararlanmak için hemen sitemize üye olup güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat İmkanı
Aynı Gün Teslimat
Saat 17:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kapınızda.
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin, güvenli alışveriş yapın.
Yüzlerce Farklı Mağaza
Yüzlerce Farklı Mağaza
Dilediğiniz her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarın.
Sorunsuz İade Seçeneği
Sorunsuz İade Seçeneği
Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Anasayfa
Kategoriler
Sepetim
Arama Yap
Hesabım
Uygulamalarımızı İndirdiniz Mi ?