Aynı gün teslim seçeneğini görmek için gönderim yapmak istediğiniz şehri, ilçeyi ya da mahalleyi yazabilirsiniz.
 

Kedi Tuvaletleri ve Ekipmanları


Evinizde severek beslediğiniz kediniz için maması ve kedi tuvaleti önemli iki konudur. Evcil hayvanınız için yaşına uygun mamayı seçtikten sonra rahat kullanabileceği bir tuvalet satın almalısınız. Kedinizin bakımı için en gerekli ürünlerden biri tuvalettir. Sitemizde şekil, derinlik, boyut ve filtre gibi birçok özelliğe sahip tuvaletler bulunmaktadır. Bunun yanında tuvaletler farklı ekipmanlara sahip olmaktadır.


Kedi Tuvalet Modelleri 


Kediniz için tuvalet modeli araştırıyorsanız, onun tuvalet alışkanlıklarına uygun bir ürün satın almalısınız. Bunun için kedi tuvaleti modelleri hakkında aşağıda bilgi verelim:


- Çoğunlukla kediler için kapalı şekilde olan tuvaletler tercih edilmektedir. Tasarım yönünden estetik olan bu ürünler farklı renklere ve modellere sahiptir. Kapalı kedi tuvaleti modelinde kum dağılmaz ve ev kirlenmez. Ayrıca kötü kokular dışarı yayılmamaktadır.


- En çok beğenilen evcil hayvan tuvaletlerinden biri de üçgen şekilde olan tuvaletlerdir. İşlevsel ve şık bir tasarıma sahip ürünlerdir. Kedi tuvaleti kabı geniş ve ferahtır. Ürünün üst bölgesinde hava paneli bulunmaktadır. Böylece kum kabı kokmamış olmaktadır.


- Kapalı olmayan açık tuvaletler kapalı tuvaletlere göre daha uygun fiyatlıdır. Kedi kumu kabı şeklinde olan bu modeller az yer kapladığı gibi kolayca temizlenmektedir. Kare veya oval şekilde olan bu kapların yüksekliği değişkenlik göstermektedir.


- Kedi tuvaletleri fiyatları arasında uygun olan elekli tuvaletler kullanışlı ürünlerdir. Açık tuvalet olan bu modellerin taban kısmında elek vardır. Böylece tuvalet temizleme daha kolay yapılabilmektedir.


Kedi Tuvaletleri İçin Ekipmanlar Nelerdir?


Kedilerin tuvaletlerinin birçok ekipmanı bulunmaktadır. Siz de kediniz için bu ürünlerden aldığınızda eviniz daha temiz kalacaktır. Ayrıca kediniz tuvalet ihtiyacını daha konforlu giderecektir. Kedi kumu kabı yanında ekipman olarak kürek kullanılmaktadır. Bu kürek kumun konulduğu kabın rengine ve desenine uygun şekilde tasarlanmış plastik üründür. Sağlam plastikten üretilen bu kürek sayesinde kedinizin tuvaletini kolayca temizleyebilirsiniz. Kedi tuvaleti kapalı ürünün önüne kedi paspası koyabilirsiniz. Paspaslar genel olarak elekli olmaktadır. Dışarı taşan kum tanecikleri paspas üzerinde birikecektir. Böylece kedinizin tuvaletinin etrafı daha temiz kalacaktır.


Evcil hayvan tuvalet ekipmanları arasında çok fazla tercih edilen ürün tuvalet filtresidir. Filtrelerde karbon malzeme kullanılmaktadır. Kapalı kedi tuvaleti için üretilen filtreler kokuyu yok etmektedir. Bu tür ekipman aldığınızda karbon filtreyi belli periyotlarla değiştirmeyi unutmamalısınız.


İsterseniz kedinizin tuvaleti için koku gidericilerden faydalanabilirsiniz. Bu tür ürünler farklı koku seçeneklerine sahiptir. Bu özellikleri sayesinde kedi tuvaleti kapalı hoş kokacaktır. Ayrıca evinizde de güzel bir kokunun oluşmasına neden olacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken nokta kedinizin kokudan rahatsız olup olmadığını anlamaktır. Kediniz kokudan rahatsız oluyorsa tuvaleti kullanmayacaktır. Bu tür ürünlerde kedinizin rahatsız olmayacağı kokuyu bulmanız önemlidir.

thumb
Ürün Bulunamadı
Bu kategoride ürün bulunamadı.
Gösterilen: 0 ile 0 arası, toplam: 0 (0 Sayfa)

EVCİLMARKETİM.COM olarak projemize başlarken Ülke genelinde yardıma ve beslenmeye muhtaç sahipsiz can dostlarımızın belirli bir sorumluluğunu üzerimize almayı ana ilkelerimizden biri haline getirdik. Siz değerli hayvan sever dostlarımızın da EVCİLMARKETİM.COM üzerinden yapacağı her alışverişten, sokaktaki can dostlarımıza düzenli olarak mama bağışı yapılacaktır.

EVCİLMARKETİM.COM olarak can dostlarımız için en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktayız. Can dostlarımız için en kaliteli beslenme, sağlık, bakım ve yaşam ürünlerine EVCİLMARKETİM.COM üzerinden ulaşabilirsiniz.

Can dostlarınız için binlerce çeşit marka ve ürünleri uygun fiyat ve avantajlarla sizlere sunduk. Satışa sunulan tüm ürünlerimiz hijyen ve sağlık kurallarına uyularak korunmakta ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Marka ve ürünleri seçerken can dostunuzun yaşını, boyunu, cinsini, sağlık durumunu ve veteriner hekiminizin önerilerini göz önünde bulundurmayı unutmayın. Sürekli güncellenen kampanyalarımızdan yararlanmak için hemen sitemize üye olup güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat İmkanı
Aynı Gün Teslimat
Saat 17:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kapınızda.
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin, güvenli alışveriş yapın.
Yüzlerce Farklı Mağaza
Yüzlerce Farklı Mağaza
Dilediğiniz her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarın.
Sorunsuz İade Seçeneği
Sorunsuz İade Seçeneği
Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Anasayfa
Kategoriler
Sepetim
Arama Yap
Hesabım
Uygulamalarımızı İndirdiniz Mi ?