Aynı gün teslim seçeneğini görmek için gönderim yapmak istediğiniz şehri, ilçeyi ya da mahalleyi yazabilirsiniz.
 

Köpek Tasmaları


Köpek tasmaları arasında her zaman favori olan modeller klasik tasma modelleridir. Kolay temin edilebilen ve pratik olan bu tasmalar yanında hangi tasma tercih edilirse edilsin kaliteli ve dayanıklı olması şarttır. Çünkü kalitesiz bir malzeme patili dostunuzun boynunu tahriş edebilirken, ciddi sağlık sorunları yaşamasına neden olabilir. Ayrıca kalitesiz bir tasma, özellikle alışma döneminde köpeğinizin tasmadan kurtularak kaçmasına neden olabilir. Bu sevimli dostunu kaybeden ve aramak zorunda kalan herkes için oldukça üzücü bir travmadır. Tüm bu nedenlerle tasma seçimlerinin dikkatle ve özenle ele alınması ve en uygun olanın seçilmesi gerekir. 


Köpek Tasma Çeşitleri Nelerdir?


Köpek tasma çeşitleri nelerdir? Diye incelendiğinde bu alanında kendine has bir modası olduğu fark edilebilir. Piyasada satışa sunulan boyun yapısına daha uygun klasik tür tasmalardan, bandana şeklinde olanlara, göğüs tasması modellerinden, belden figürlü tasmalara kadar birçok model tasma bulunmaktadır. Hatta öyle ki sezonunun rengine göre ve taraftarlar olunan takım rengine göre bir tasma modeli bulunabilir. İsimlikli köpek tasması modelleri ise köpeğinizin bir nevi kimliğidir. Dolayısıyla olası bir kaçma durumunda pratikçe bulunmasını sağlayabilir.


Köpek tasması seçerken şık olmasından daha da önemli olan bir kriter tasmanın sağlam ve kaliteli olmasıdır. Çünkü tasmanın, köpeğinizin tasmaya alışma döneminde ve ani şok durumlarında çekiştirmelere dayanıklı olması gerekir. Köpek tasma çeşitleri arasından seçim yapılırken ayrıca büyük bir köpeğe küçük kayışlı bir tasma seçilmesi nasıl abes olursa, yavru bir köpeğe büyük kayışlı bir tasma takılması da o denli yanlıştır. Bu süreçte yavru köpeklerin alışma süreci göz önüne alınarak özenle dizayn edilmiş yavru köpek tasması modellerinden seçilmesi gerekir. Ayrıca seçim yapılacak tasmanın pratikçe takılması ve çıkarılması da hem sevimli dostunuz hem de size konfor sağlayan bir koşuldur.


Köpek Tasması Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?


Köpek tasması seçerken nelere dikkat etmelisiniz? Konusunda püf nokta, köpeğin cinsine uygun olan bir seçim yapılmasıdır. Fizyolojik olarak iri olan bir köpek için kalın kesimli tasma modelleri hem güvenli hem de konforlu bir seçimdir. Bunun yanında sevimli dostunuz, daha küçük cins bir köpek ve kısa bacaklı ise ince kayışlı bir köpek tasması tercih etmelisiniz. Geçmişten günümüze deri köpek tasma modelleri ise hem kalite ham de şıklık açısından başı çeken köpek tasması modelleri arasındadır.


Köpek tasmaları arasında işlevsel olan uzayabilen tasma modelleri de bulunmaktadır. Bu tasmalardan  birinin seçilmesi köpeğin gelişimi ile birlikte uzun vadede tasmanın kullanılabilir olmasını sağlar. Böylelikle hem köpeğinizin yeni tasmaya alışma süreci tekrar tekrar yaşanmasını önler, hem de sizi yeni tasma maliyetinden kurtarır. Zilli köpek tasması modelleri ise sevimli dostunuzun yakınlarda olup  olmadığını konusunda pratik bir bilgi sağlayıcıdır. Farklı model ve renk tasarımları yanında isimlik ile de birleştirilen bu tasmalar birkaç fonksiyonu barındıran özelliktedir. Zengin ürün yelpazesi ile köpek tasması modellerine, sayfamızda göz atabilir, kalitesi ve şıklığıyla sevimli dostunuza uyumluluğuyla karar verdiğiniz bir modeli seçebilirsiniz. 

thumb
Ürün Bulunamadı
Bu kategoride ürün bulunamadı.
Gösterilen: 0 ile 0 arası, toplam: 0 (0 Sayfa)

EVCİLMARKETİM.COM olarak projemize başlarken Ülke genelinde yardıma ve beslenmeye muhtaç sahipsiz can dostlarımızın belirli bir sorumluluğunu üzerimize almayı ana ilkelerimizden biri haline getirdik. Siz değerli hayvan sever dostlarımızın da EVCİLMARKETİM.COM üzerinden yapacağı her alışverişten, sokaktaki can dostlarımıza düzenli olarak mama bağışı yapılacaktır.

EVCİLMARKETİM.COM olarak can dostlarımız için en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktayız. Can dostlarımız için en kaliteli beslenme, sağlık, bakım ve yaşam ürünlerine EVCİLMARKETİM.COM üzerinden ulaşabilirsiniz.

Can dostlarınız için binlerce çeşit marka ve ürünleri uygun fiyat ve avantajlarla sizlere sunduk. Satışa sunulan tüm ürünlerimiz hijyen ve sağlık kurallarına uyularak korunmakta ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Marka ve ürünleri seçerken can dostunuzun yaşını, boyunu, cinsini, sağlık durumunu ve veteriner hekiminizin önerilerini göz önünde bulundurmayı unutmayın. Sürekli güncellenen kampanyalarımızdan yararlanmak için hemen sitemize üye olup güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat İmkanı
Aynı Gün Teslimat
Saat 17:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kapınızda.
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin, güvenli alışveriş yapın.
Yüzlerce Farklı Mağaza
Yüzlerce Farklı Mağaza
Dilediğiniz her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarın.
Sorunsuz İade Seçeneği
Sorunsuz İade Seçeneği
Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Anasayfa
Kategoriler
Sepetim
Arama Yap
Hesabım
Uygulamalarımızı İndirdiniz Mi ?