Aynı gün teslim seçeneğini görmek için gönderim yapmak istediğiniz şehri, ilçeyi ya da mahalleyi yazabilirsiniz.

Alice İnce ve Beyaz Taneli Topaklaşan Kedi Kumu 5 Kg

0,00 (0 Değerlendirme)
  • Kilogram :
    5 Kg

Alice İnce ve Beyaz Taneli Topaklaşan Kedi Kumu 5 Kg


Alice Topaklaşan Kedi Kumu, yüksek emiş gücüne sahiptir, sert ve hızlı topaklaşır. Tamamen doğal bentonit mineralinden üretilmiştir. Katkı maddesi içermez. Yüksek emiş gücüne bağlı olarak uzun süre dayanır ve ekonomiktir. 10 kg' lık Alice İnce ve Beyaz Taneli Topaklaşan Kedi Kumusıradan bir kedi kumunun 30 kg?ına eşittir.Kötü koku kontrolü vardır, idrarın kumla teması halinde anında topaklaşma meydana gelir, toprak kötü kokuyu içine hapseder.Bebek pudrası kokusu özelliklidir. Kumun sıvıyla teması halinde bebek pudrası kokusu yayılır. Alice İnce ve Beyaz Taneli Topaklaşan Kedi Kumu anti alerjik özelliğe sahiptir. 100 doğal bentonit kilinden formüllenmiştir.Alice İnce ve Beyaz Taneli Topaklaşan Kedi Kumu homojeniktir. 100 tozsuzdur. Hiçbir şekilde tozlanma yapmaz. Hijyeniktir.Alice İnce ve Beyaz Taneli Topaklaşan Kedi Kumu artıkların sebep olacağı mikrop üremesini engeller ve sert topaklar sayesinde kumun kap dışına çıkmasını önler. Katkı maddesi içermez. Yüksek ısı ile kurutulduğundan üzerinde hiçbir bakteri ve mikrop barındırmaz.

Kedi Kumunun Özellikleri:

Doğal: Tamamen beyaz bentonit madeninin yüksek ısıda fırınlanması ve tozdan arındırılmasıyla üretilmiştir. Kimyasal içermez. Hijyenik: Yüksek ısıda fırınlanması, ışıl işlemden geçirilmesi ve el değmeden paketlenmesi nedeniyle üzerinde mikrop ve bakteri barındırmaz. Ekonomik: Küçük topaklanmalar olması nedeniyle çabuk bitmez. Parfümlü: Kötü kokuları absorbe eder ve ıslandığında bebek pudrası kokusu yayar. Beyaz: Doğal beyaz rengine sahiptir. Topaklanma: Küçük ve sert topaklar oluşturur. Tozsuz: %99 oranında tozdan arındırılmıştır.

Alice Kullanma Talimatı: 

Kedi kumu kabını ortalama 4 parmak (7cm) yüksekliğinde doldurunuz. Daha iyi sonuç almak için biraz karıştırınız. Koku yapmasını engellemek için her gün veya günaşırı topaklaşan kısımları ve katı dışkıları bir kürek yardımı ile mutlaka temizleyiniz. Ortalama 4 parmak (7cm) yükseklik seviyesini tutturmak için gerekirse "Alice Kartopu" ekleyiniz. Kumun tamamını değiştirilmesi gerekmez. Daha hijyenik ve pratik bir kullanım için ''Alice Büzgülü Kedi Kumu Torbası'' kullanmanızı öneririz.

Alice İnce ve Beyaz Taneli Topaklaşan Kedi Kumu 5 Kg
Çok İyi (0)
İyi (0)
Ortalama (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0,00
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Değerlendir
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Aynı Gün Teslimat İmkanı
Aynı Gün Teslimat
Saat 17:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kapınızda.
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Güvenli ve Kolay Alışveriş
Ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin, güvenli alışveriş yapın.
Yüzlerce Farklı Mağaza
Yüzlerce Farklı Mağaza
Dilediğiniz her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarın.
Sorunsuz İade Seçeneği
Sorunsuz İade Seçeneği
Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Uygulamalarımızı İndirdiniz Mi ?